Про закріплення території, рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

Карта освітніх округів

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 16 квітня 2018 року, Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів у м.Кременчуці, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 листопада 2017 року № 1309, рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 29.12.2022 №1980 "Про визначення та закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Кременчуцької міської територіальної громади, підпорядкованими Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області".