ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗА ОСНОВНИМ РОЗКЛАДОМ

Як працювати у Google класі?

Як здавати завдання у Google класі?

Як підтримувати зв'язок з викладачем та іншими учнями у Google класі?

Інструкція для учнів та батьків по роботі з порталом NZ.UA

Наказ №128

Санітарні норми дистанційного навчання

Для учнів, які здобувають освіту за кордоном, допустиме дистанційне навчання в другу зміну з початком занять не пізніше 16:00год. Таким чином створено умови, щоб українські діти могли поєднувати навчання в школах країни перебування та одночасно продовжувати здобуття освіти в Україні.
Також унормовано безперервну тривалість навчальних онлайн-занять протягом дня усинхронному форматі:

/Files/images/сан.норми.jpg

При цьому слід враховувативимоги до організації роботи з технічними засобами навчання(ТЗН). Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН протягом навчального заняття для учнів:
1-х класів становить не більше 10 хв.;
2-4-х класів — не більше 15 хв.;
5-7 класів — не більше 20 хв.;
8-9 класів — 20-25 хв.;
10-11-х(12-х) класів — на 1-й годині занять до 30 хв., на 2-й годині занять — 20 хв.

При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11-х(12-х) класів — небільше 25-30 хв. на першому та не більше 15-20 хв. на другому навчальних заняттях.

Після занять із застосуванням ТЗН проводяться вправи з рухової активності та вправи гімнастики для очей.

Вкладення