БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Безпека - це базова людська потреба. Тож, щоб почуватися у безпеці, дотримуйся цих простих рекомендацій.

КУРСИ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТЕЙ ТА ПЕДАГОГІВ

1. Війна в Україні знищила відчуття безпеки та призвела до стресу, психологічні наслідки якого можуть бути негативним для здорового майбутнього і дорослих, і дітей. Пережитий травматичний досвід може стати причиною розвитку посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Детальнішу інформацію про техніки, які допоможуть зняти перші симптоми, ви дізнаєтесь в освітньому серіалі за посиланням.

2. Наш психологічний стан зараз дуже нестабільний через повномасштабну війну. Більшості людей важко впоратися з емоціями, вони відчувають втому та подальше вигорання, яке виникає внаслідок негативного впливу великої кількості різноманітних факторів.
За цим посиланням ви знайдете поради та рекомендації для підтримки психічного здоров’я дітей і дорослих.

3. Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах.
Перейшовши за цим посиланням, ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.

МІННА НЕБЕЗПЕКА

Інтерактивний урок із мінної безпеки для молодшої школи Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи

/Files/images/мінна небезпека 1.jpg

/Files/images/мінна небезпека 2.jpg/Files/images/мінна небезпека 3.jpg /Files/images/мінна небезпека 4.jpg/Files/images/мінна небезпека 6.jpg