Підведення підсумків участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

У закладі відбулося підведення підсумків участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Запланований захід перервала повітряна тривога, але ми - незламні. В укритті ліцеїсти гучними оплесками підтримували вручення Тетяною ОДЕРІЙ подяк від очільника Полтавської обласної МАН Валерія БИКОВА за бажання досліджувати актуальні проблеми, знаходити їх найоптимальніші рішення, розкривати власні таланти, розвивати унікальні здібності та грамот від директорки ліцею за зацікавленість у реалізації власного проєкту й вміння проводити наукову дискусію.

Після відбою переможці ІІ етапу: Новосел Назар, Коваль Олександр, Саленко Богдан, Загорулько Євдокія, Єрмакова Софія, Макуха Олександра - з величезною підтримкою заступника директора Ольги ШЕРСТЮК розкрили "критичні" точки захисту в рамках реалізації проєкту-2024 "Мій щасливий рік у МАНі".

А смаколиками від наших партнерів ПП ТВК "Лукас" завершили зустріч.

Тримаємо першість!

Успіхів нашим ліцеїстам на ІІІ етапі!