Нові надходження до бібліотеки Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь»

1. Трипольська О.О. НУШ:організація дистанційного і змішаного навчання у початковій школі.

2. Онопрієнко О.В. НУШ: інноваційна система оцінювання результатів учнів початкової школи.

3. Старагіна І.П. НУШ: організація медіаосвіти в початковій школі.

4. Коробко С.Л. НУШ: діагностична та корекційно-розвивальна робота з молодшими школярами.

5. Воскресенська Н.О. НУШ: український правопис у системі формування орфографічної компетентності в учнів початкової школи.

6. Вакарін С.І. НУШ: Дидактичні основи STREAM-освіти в початковій школі.

7. Доценко С.О. Онлайн-безпека учасників освітнього процесу в умовах дистанційного і змішаного навчання.

8. Гущина Н.І. НУШ: організація позаурочної діяльності в початковій школі на засадах партнерської взаємодії учасників освітнього процесу.

9. Костенко Т.М. НУШ: формування у молодших школярів навичок конструктивного спілкування.

10. Малініна Л. НУШ: формування соціальної компетентності учнів початкової школи.

11. Копосов П.Г. НУШ: дидактичні особливості організації навчально-ігрової діяльності учнів 1-2 класів.

12. Суховірський О.В. НУШ: методика навчання інформатики в 1-4 класах закладів загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу.

13. Гільберт Т.Г. НУШ: технологічна освіта у початковій школі.

14. Чайка М.С. Теорія та практика використання альтернативної комунікації для осіб з особливими освітніми потребами.

15. Малініна Л.В. НУШ: психолого-педагогічна підтримка молодших школярів із труднощами у навчанні.

Чумарна М.І. Антологія. Фольклор, міфи і легенди народів світу

· Морщавка Ю.О. Антологія. Казка в шкільному курсі літератури

· Ніколенко О.М. Сучасна художня література

· Гільберг Е.Г. Унікальні сторінки географії