БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Безпека - це базова людська потреба. Тож, щоб почуватися у безпеці, дотримуйся цих простих рекомендацій.


ЗУПИНИМО СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО РАЗОМ

У рамках співпраці Кременчуцької міської територіальної громади з UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» було створено авторський мультиплікаційний фільм «Шлях до життя без насильства». За мотивами мультфільму також було розроблено комікс для дітей шкільного віку.

Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ!

Для отримання екстреної допомоги необхідно звернутися за наступними номерами:

1. Екстрений виклик поліції 102 (цілодобово).

2. Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі +38068-548-76-11, +38050-661-74-11

3. Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі 066-250-01-33.

4. Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області 098-839-11-61.

Для власної безпеки завжди виконуй правило п'яти "НЕ":

/Files/images/Правило п\'яти НЕ.jpg

Для педагогів та батьків практичним психологом ліцею було розроблено пам’ятку роз’яснення «Зупинимо сексуальне насильство разом».


МІННА НЕБЕЗПЕКА

/Files/images/Все про мінну безпеку.jpg

ЮНІСЕФ спільно з МОН, ДСНС та Міністерством внутрішніх справ України запустили сайт “Все про мінну безпеку” (для переходу на сайт треба клікнути на картинку) для батьків, вчителів та дітей.
Ресурс має чотири розділи: для батьків, вчителів, підлітків та дітей.

Інтерактивний урок із мінної безпеки для молодшої школи Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи

/Files/images/мінна небезпека 1.jpg

/Files/images/мінна небезпека 2.jpg/Files/images/мінна небезпека 3.jpg /Files/images/мінна небезпека 4.jpg/Files/images/мінна небезпека 6.jpg


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЕТИКЕТ У ВОЄННИЙ ЧАС

/Files/images/інформ.етикет 1.jpg/Files/images/інформ.етикет 2.jpg


КУРСИ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТЕЙ ТА ПЕДАГОГІВ

1. Війна в Україні знищила відчуття безпеки та призвела до стресу, психологічні наслідки якого можуть бути негативним для здорового майбутнього і дорослих, і дітей. Пережитий травматичний досвід може стати причиною розвитку посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Детальнішу інформацію про техніки, які допоможуть зняти перші симптоми, ви дізнаєтесь в освітньому серіалі за посиланням.

2. Наш психологічний стан зараз дуже нестабільний через повномасштабну війну. Більшості людей важко впоратися з емоціями, вони відчувають втому та подальше вигорання, яке виникає внаслідок негативного впливу великої кількості різноманітних факторів.
За цим посиланням ви знайдете поради та рекомендації для підтримки психічного здоров’я дітей і дорослих.

3. Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах.
Перейшовши за цим посиланням, ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.

Кiлькiсть переглядiв: 152